Informacja - Twój biznesowy potencjał

Jakość-Poufność-Szybkość

Arch-Data to spółka świadcząca usługi w myśl zasady: najwyższa jakość, całkowita poufność i szybkość - gwarancją satysfakcji Klienta. Usługi świadczone dla krajowych i zagranicznych firm, nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie archiwistyki: projektujemy systemy wspomagania zarządzania obiegiem dokumentacji klasycznej i elektronicznej, archiwa zakładowe, przechowujemy dokumentację wielu przedsiębiorstw, zarządzamy archiwami na zasadzie outsourcingu, porządkujemy dokumentację i zabezpieczamy i konserwujemy dokumenty zniszczone, tworzymy normatywy archiwalno-kancelaryjne a dokumentację niszczymy z zachowaniem wysokiej klasy tajności w kontrolowanych warunkach.

Czym się zajmujemy

Głównym przedmiotem działalności spółki są usługi archiwów - przechowalnictwo i archiwizacja - porządkowanie dokumentacji dla działających firm, syndyków i likwidatorów. Każdorazowo rozwiązania proponowane przez nas spełniają przedstawione przez klienta wymagania, a krótki czas realizacji zleceń w połączeniu z profesjonalizmem wykonania przyczynia się do stale rosnącego grona zadowolonych klientów. Jednym z głównych standardów naszej działalności jest bezwzględne zachowywanie całkowitej poufności opracowywanych i przechowywanych dokumentów.

Jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu - od porządkowania małych archiwów zakładowych przez kompleksową archiwizację i konserwację zasobów aktowych wytwarzanych na przestrzeni dziesiątków lat, profesjonalny outsourcing połączony z tworzeniem archiwów elektronicznych (skanowanie dokumentów). Opracowywaliśmy już m.in. zasoby aktowe zakładów przygotowujących się do prywatyzacji jak i działających spółek giełdowych. Spółka posiada stale rozbudowywaną składnicę akt spełniającą specyficzne wymogi zgodne ze stosownym rozporządzeniem ministra kultury oraz odpowiednich służb.

Kwalifikacje

Pracownicy spełniają wymagania ustawowe co do niezbędnych kwalifikacji i stale je podnoszą uczestnicząc w szkoleniach i kursach w dziedzinie archiwistyki przeprowadzanych przez znakomitych specjalistów.

Zaufali nam między innymi: